Bezpłatne portale randkowe - portalrandkowy24.pl

Zastanawiałeś się kiedyś ile osób korzysta z portali randkowych? Nie wiesz czy to dobry wybór by poznać drugą polówkę? Jak donosi portal badoo.com na dzień 26.08.2019 z ich portalu korzysta już 445186323 użytkowników i ta liczba ciągle rośnie, 49 % użytkowników tego serwisu przeprowadziło przynajmniej 3 udane randki z poznanymi tam osobom. A ty na co czekasz w tym momencie? Aż ktoś przyjdzie i zapuka na drzwi? Tak na pewno nie będzie dlatego przedstawiam Ci listę darmowych portali randkowych w Polsce :

Randki.o2.pl – fajny portal ale liczba użytkowników ciągle spada

sympatia.onet.pl – ciekawy portal randkowy ale przeznaczony raczej dla osób 30+

jest jeszcze fotka.pl badoo.com twoo.pl ale to raczej portale z ogranicznym darmowym dostępem do konta.

Jak zalożyć konto na serwisie randkowym?

Bardzo ważna rzeczą na serwisach randkowych są rzeczywiste informacje podczas ich uzupełniania przy rejestr, fajnie by było gdybyś również dodał swoje zdjęcie, gdyż będziesz bardziej wiarygodnym użytkownikiem portalu randkowego. Z reguły do założenia konta na serwisie randkowym wystarczy tylko e-mail, czasami potwierdzenie numeru telefonu. Nie jest to nic skomplikowanego każdy normalny człowiek przejdzie etap rejestracji bez większych problemów.

Jak znaleźć odpowiednia osobę na portalu randkowym?

Krok drugi, większość bezpłatnych serwisów randkowych ma w zaawansowanych opcjach szukania filtry i na podstawie tych filtrów określ jaki typ partnera/partnerki chciałbyś poznać i następnie zacznij szukać. Pamiętaj, zdjęcia i ładna buzia to nie wszystko liczy się również wnętrze i silny charakter osobowości. Księżniczki zazwyczaj się nudzą a inteligentne i pełne osobowości kobiety są o wiele atrakcyjniejsze.

Skąd mam wiedzieć że poznaje prawdziwe kobiety?

W dzisiejszych czasach trudno już się domyślić czy pisze się z maszyną czy z realną osobą dlatego spróbuj zadawać partnerowi w konwersacji niekonwencjonalne pytania typu gdzie się urodził, jaki jest jego ulubiony sportowiec, jeżeli osoba odpowie w naturalny sposób to na pewno nie jest maszyną.

Czego unikać podczas pierwszych konwersacji?

Przede wszystkim nigdy nie zaczynaj konwersacji od -Co tam? – Hejka co u Ciebie. Spróbuj się bardziej postarać i wymyślić coś unikalnego co nie będzie stereotypowe, unikaj również pytań o rzeczy personalne, zawsze zachowuj dystans podczas pierwszych konwersacji. Otwieranie się odrazy dla drugiej osoby też nie jest dobrym wyborem. Najlepiej podczas pierwszych konwersacji zachować dystans ale z umiarem by nie zrazić do siebie drugiej osob

Nie odpisuje co robić?

Nie martw się – to że nie odpisuje to nie znaczy że nie chce mieć z Tobą kontaktu, ludzie robią rożne rzeczy, chodzą do pracy i tym podobne, nie każdy ma zamiar siedzieć z Tobą 24/7 i pisać o bzdetach, nie załamuj się jak partnerka nie odpisuje przez 3 godziny to nie jest duży problem!

Dostałem kosza, co teraz?

Nie martw się, świat Ci się nie zawalił, na świecie jest 3,5 mld kobiet na pewno która Cie zechcę, pamiętaj tylko żeby się łatwo nie poddawać to jest najważniejsze w tym wszystkim, w miłości jak w życiu trzeba być cierpliwym i charyzmatycznym a efekty przyjdą same.

Jak skutecznie poderwać poznaną osobę?

Tutaj odeśle Cię do innych moich wpisów jak skutecznie to zrobić, zachęcam do czytania

A Ty co sądzisz o bezpłatynch portalach randkowych? Poznałeś tam kiedyś kogoś czy dopiero zaczynasz swoja przygodę z takimi serwisami. Podziel się z nami swoja opinia w komentarzu! Pozdrowienia!!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *