Jak zrobić pierwszy krok? - darmowy poradnik randkowy
 1. Zwróć uwagę na wskazówki dotyczące mowy ciała. To stary, ale prawdziwy stereotyp: działania zawsze mówią głośniej niż słowa. Tylko 7% naszej codziennej komunikacji jest werbalne. 55% naszej komunikacji pochodzi z języka ciała. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek ruchu, poszukaj wskazówek dotyczących języka ciała, takich jak przedłużony kontakt wzrokowy i pozytywne mimikę twarzy, aby pomóc ci ustalić, czy uzyskasz pozytywną odpowiedź.
  Kobieta może eksponować określone obszary jej ciała, takie jak szyja lub nadgarstki, i może bawić się włosami. Ona może cię dotknąć lub oprzeć się o ciebie, a może odwróci się w twoją stronę z otwartymi ramionami i nieskrępowaną.
  Człowiek może wykazywać bardziej oczywiste i odważne sygnały. Mogą one obejmować oparcie ramienia z tyłu fotela, nawiązanie silnego kontaktu wzrokowego oraz usiąść lub pochylić się blisko ciebie.

 2. Komunikuj się z językiem ciała. Upewnij się, że wysyłasz właściwe sygnały, a także je otrzymujesz. Twój język ciała może podpowiedzieć, co cię interesuje.
  Uśmiech może być silnym wskaźnikiem, że ktoś jest zainteresowany. Upewnij się, że uśmiechasz się, aby przekazać swoje zainteresowanie drugiej osobie.
  Możesz zauważyć, że jesteś „odbiciem”, czyli podświadomym kopiowaniem działań pozycji ciała drugiej osoby. Kiedy ktoś się do ciebie uśmiecha, masz tendencję do uśmiechu. Flirtowanie jest sposobem na odzwierciedlanie swoich działań. Postaraj się sprawdzić, czy działasz na tej samej długości fali. Jeśli druga osoba cię odzwierciedla, to świetnie. Jeśli tego nie zrobi, wróć do jej odzwierciedlenia, aby stworzyć więź.


 3. Angażuj się w dobrą rozmowę. Chociaż istnieją fizyczne sposoby flirtowania, rozmowy i czatowanie może być świetnym sposobem na poznanie kogoś i ewentualnie wzięcie relacji na wyższy poziom. Wyświetlanie dobrych umiejętności słuchania i komunikacji wskazuje na pewność siebie, jedną z najbardziej atrakcyjnych cech u danej osoby. Podczas gdy mężczyźni są bardziej zmotywowani do działania, kobiety mają tendencję do doceniania znaczących słów od swoich partnerów. Bez względu na płeć, większość osób docenia dobry jeden na jeden czat. Oto kilka ogólnych wskazówek dotyczących tworzenia dobrej konwersacji:

 4. Zadaj ciekawe pytania. Kiedy rozmawiasz z ukochaną, pomiń obserwacje pogody lub pytania, na które można odpowiedzieć jednym słowem (co prowadzi do niezręcznych ciszy).
  Otwarte pytania dotyczące bieżących wydarzeń, twojego osobistego pochodzenia, wspólnych zainteresowań i zainteresowań, mogą kierować rozmową we właściwym kierunku.
  Podpowiedź: „Jakie książki ostatnio czytasz? Ostatnio widziałeś jakieś wspaniałe filmy? Jaka jest twoja ulubiona część miasta / miasta / okolicy, w której mieszkasz?” to dobre sposoby na podtrzymanie rozmowy.
  Pytania uzupełniające, np. „Jaka była Twoja ulubiona postać w tej książce? Co sądzisz o końcu tego filmu? Dlaczego tak bardzo lubisz tę część miasta?” zilustrować, że zwracasz uwagę na odpowiedzi partnera i reagujesz na niego w ciekawy sposób.

Gdzie znaleźc osoby do randek?

Jak zrobić pierwszy krok – część druga

 1. Bądź szczery i bezpośredni. Podczas słodkich rozmów i lekkich przekomarzania się można stworzyć zabawne rozmowy, uczciwość również idzie długą drogę. Nie oznacza to, że musisz rozlewać wszystkie osobiste szczegóły swojego życia prywatnego podczas jednej rozmowy, ale bezpośrednie i proste spojrzenie na to, czego szukasz w partnerze, twoje spojrzenie na życie itp., Ilustruje pewność siebie i samopoznanie. Pozwala również Twojemu partnerowi zrozumieć, skąd przybywasz, i czuć się komfortowo dzieląc się swoim punktem widzenia.
 2. Bądź pozytywnie nastawiony. Pozytywne przemawianie pomaga zachować delikatny ton, ciekawą postawę, wyrazisty wyraz twarzy. Negatywność sprawi, że będziesz wyglądał na strzeżonego i może to być wyłączenie. Jeśli chcesz rozmawiać o negatywnych rzeczach, zakręć to w pozytywny, humorystyczny sposób. Chcesz się dzielić i być uczciwym, ale zawsze chcesz zachować rzeczy na tym wczesnym etapie i przyjemne.

 3. Stwórz romantyczne ustawienie. Zaplanuj prostą romantyczną randkę, z wyprzedzeniem, w prywatnej, intymnej przestrzeni. Może zamiast filmów i kolacji ugotuj obiad w swoim mieszkaniu lub zaproś swoją randkę na drinka. Chodzi o to, aby stworzyć bezpieczną, komfortową atmosferę, która nadal wydaje się spontaniczna i romantyczna.

 4. Zachowaj to zwyczajnie. Jeśli romantyczne ustawienie nie jest właściwym posunięciem dla Ciebie lub dla osoby, która Cię interesuje, spróbuj czegoś bardziej swobodnego.
  Podaj osobie swój numer. Możesz to zrobić w subtelny sposób. Poleć swój ulubiony film lub książkę, a następnie powiedz: „Pozwól, że dam ci mój numer, żebyś mógł mi powiedzieć, co myślisz!”
  Wyślij zwykłą wiadomość w mediach społecznościowych. Skomentuj jego zdjęcie na Instagramie, wyślij wiadomość na Facebooku lub Tweetuj go. Zawsze możesz użyć jej aktualizacji, aby rozpocząć rozmowę, a następnie otworzyć okazję, aby ją od niechcenia wyprosić.
jak zrobić pierwszy krok
[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *