10 prostych kroków do zdobycia serca kobiety - portalrandkowy24.pl

Czy znalazłaś się idealną dziewczyną i chcesz pomóc jej zakochać się w Tobie tak jak Ty w niej? Czy twoja dziewczyna oznacza dla ciebie cały świat, ale nie jesteś pewien, czy ona naprawdę czuje to samo? Możesz zdobyć jej serce z pomocą portalurandkowego24.pl! Mamy dla Ciebie 10 prostych kroków żeby zdobyć serce kobiety

Przygotowania

 1. Nie próbuj przyciągać każdej kobiety, staraj się ją przyciągnąć. Przestań się ubierać i zachowywać, jakbyś był napalony. Znasz tego faceta: ten, który wygląda tak, jakby właśnie wyszedł z robienia zdjęć próbnych z tandetnej agencji modelek, ten, który daje spojrzenie każdej przechodzącej gorącej dziewczynie. Nie bądź tym facetem. Tak, kobiety początkowo są tym zainteresowane. Ale w końcu myślą, że bardziej interesuje Cię przyciąganie kobiet niż przyciąganie ich.
  Nie ubieraj się zbyt krzykliwie i staraj się skupiać na ubraniach, które lubisz, zamiast myśleć o tym jak bardzo lubisz kobiety.
  Podobnie powinieneś zachować dla niej flirt i bliskie rozmowy i nie rozmawiać z innymi kobietami.
 2. Pachnij świetnie. Kobiety kochają kogoś, kto świetnie pachnie. Regularny prysznic, używanie dezodorantu, myj zęby, a możesz nawet rozważyć użycie wody kolońskiej lub sprayu do ciała. Zapachy cytrusowe zwykle tworzą czysty zapach, który nie jest przytłaczający, więc są dobrym miejscem na start, jeśli nie jesteś pewien.
 3. Bądź pewny siebie. Zaufanie jest seksowne dla wszystkich! Pokaż jej, jak bardzo jesteś pewny siebie, podejmując inicjatywę, nigdy nie mówiąc źle o sobie, i wypowiadając się za siebie (z innymi ludźmi, nie tylko wokół niej).

Działania

 1. Bądź sobą. Pamiętaj: jesteś najlepszy, kiedy jesteś sobą. Jeśli kobieta naprawdę cię kocha, będzie cię kochać za to, kim jesteś. Kiedy zachowujemy się jak ktoś, kim nie jesteśmy, prędzej czy później nie jesteśmy w stanie tego utrzymać. Nawet gdyby kochała cię za to, kim naprawdę jesteś, jeśli dowie się, że udajesz, poczuje się okłamana i może już cię nie kochać. Bycie sobą pomaga również zachować własne szczęście!
 2. Szanuj ją i wszystkich innych. Prawdopodobnie wiesz, że powinieneś ją szanować, aby zdobyć jej serce (jeśli nie, teraz wiesz!), Ale pamiętaj, że ważne jest również szanowanie innych ludzi. Zawsze będzie się martwić, jeśli zobaczy, jak źle traktujesz innych, że potraktujesz ją równie źle, jeśli zrobi coś, co czyni cię nieszczęśliwym lub zrobi coś innego „źle”. Szanuj ją i innych, pozwalając im mówić i być wysłuchanym, uznając ich opinie, nigdy nie umniejszając ich ani nie traktując ich jako czegoś innego niż równy sobie, nigdy nie okłamuj ich i nigdy nie mów o nich okrutnych rzeczy. Zasadniczo bądź miły i uprzejmy!
 3. Bądź pasjonatem. Powinieneś być namiętny w swoim związku, ale powinieneś także być namiętny w swoim życiu. Przebywanie w towarzystwie osoby namiętnej pomaga nam być bardziej namiętnym i zaangażowanym w nasze życie, więc naturalnie przyciągamy do takich ludzi i chcemy ich bardziej w naszym życiu. Bądź pasjonatem swojego życia, odkrywając i celebrując rzeczy, które sprawiają, że jesteś szczęśliwy i wyjątkowy, nie martwiąc się o to, co myślą inni.
jak wygrac serce kobiety

Wygrywanie serca kobiety

 1. Daj nieoczekiwane, ukierunkowane prezenty. Tak, prezenty to dobry sposób na zdobycie kobiecego serca, ale nie wystarczy tylko prezent. Prezenty powinny pokazywać, że ci zależy i że troszczysz się o nią. Nie chcesz dawać prezentu, który mógłby być równie miły dla twojej byłej dziewczyny lub siostry. Daj prezent, który jest dla niej ważny. Spróbuj dać jej coś w jej ulubionym kolorze, coś, co powiedziała, że chce lub potrzebuje, lub (najlepiej ze wszystkiego) coś, co przypomina ci o ważnych chwilach, które spędziłeś razem lub w żartach, które z nią dzielisz.
 2. Przynieś jej kwiaty, gdy ma zły dzień. Jeśli dzwoni lub pisze do ciebie i wspomina, że jej dzień nie idzie dobrze, przynieś jej kwiaty na przerwę obiadową lub po powrocie do domu. Jeśli powie ci pod koniec dnia, niech kwiaty przybędą do niej z samego rana z napisem „Mam nadzieję, że dzisiejsza pomoc pójdzie lepiej niż wczoraj”. Punkty bonusowe, jeśli kwiaty są wyjątkowe, na przykład dając jej małą choinkę podczas trudnego sezonu wakacyjnego lub „bukiet” wypchanych kociąt.
 3. Zrób jej coś. Wykorzystaj swoje umiejętności twórcze, aby coś dla niej zrobić. To nie musi być wyszukane ani idealne. To po prostu musi pokazać, że uważasz, że jest warta czasu i wysiłku. Możesz zrobić z niej kartkę na ładnym papierze, zrobić wisiorek naszyjnika lub zrobić z jej rzeźby biurko (sprawdź lokalny sklep z grafiką pod kątem gliny polimerowej).
 4. Ugotuj jej obiad. Kiedy miałeś ciężki dzień, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest zniewaga kontuzji przez niewolnictwo nad piecem przez pół godziny, prawda? Kiedy wiesz, że jest zestresowana (a nawet kiedy nie jest), pomóż jej, przygotowując jej smaczny obiad.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *