Jak zdobyć dziewczynę? - portalrandkowy24.pl

Znalezienie dziewczyny może wydawać się niemożliwe, gdy jesteś singlem, ale nie rezygnuj z nadziei. W pewnym momencie wszyscy się tak czują i nie musisz być singlem na zawsze. Jeśli chcesz znaleźć dziewczynę, zacznij od pracy nad sobą, aby upewnić się, że dbasz o własne potrzeby. Następnie skontaktuj się z przyjaciółmi, wyjdź i dołącz do klubu, aby poznać więcej dziewczyn, aby móc nawiązać kontakt. Gdy znajdziesz dziewczynę, która Cię interesuje, poproś ją, aby poszła na randkę.

Spotkanie z potencjalną wybranką

Poproś znajomych, aby przedstawili Cię dziewczynom, które znają. Twoi znajomi prawdopodobnie znają dziewczyny, do których mogliby Cię przedstawić, i jest to powszechny sposób na poznawanie się ludzi. Poproś znajomych, aby zorganizowali wycieczki grupowe, abyś mógł poznać ich koleżanki. Następnie porozmawiaj z nimi, abyś mógł je poznać.
Kiedy przyjaciel zaprasza cię do zrobienia czegoś, zawsze pytaj, czy będą tam inni. Zachęcaj ich, aby włączali osoby z różnych kręgów społecznych, abyś mógł spotkać jak najwięcej ich koleżanek.
Pamiętaj, aby uczestniczyć we wszystkich przyjęciach znajomych, ponieważ prawdopodobnie będą tam dziewczyny.

UWAGA: jeśli korzystasz z mediów społecznościowych, wchodź w interakcje z dziewczynami, które mają z Tobą wspólnych przyjaciół. Rozpocznij z nimi rozmowę w sekcji komentarzy na zdjęciach znajomego lub wyślij im zaproszenie do znajomych. Jeśli odpowiedzą ci, spróbuj wysłać im wiadomość, aby rozpocząć rozmowę.

Zaoferuj się aby pomóc komuś, kto potrzebuje pomocy. Robienie komuś przysługi może być dobrym lodołamaczem, aby się przedstawić. Dodatkowo sprawia, że wydajesz się być dobrą osobą. Nie bój się pośpieszyć, jeśli ktoś jest w potrzebie. Następnie przedstaw się i sprawdź, czy możesz rozpocząć rozmowę.
Niektóre osoby mogą nie chcieć rozmawiać i to jest w porządku. Jeśli powiedzą „dziękuję” i chcą odejść, powiedz „Nie ma za co” i odejdź.
Jeśli wydają się zainteresowani rozmową, zapytaj, czy możesz kupić im kawę lub przekąskę. Powiedz: „Czy chciałbyś dostać mrożony jogurt? Kupuję.”

Weź udział w lokalnych wydarzeniach i porozmawiaj ze spotkanymi dziewczynami. Lokalne wydarzenia to świetny sposób na poznawanie ludzi, w tym potencjalnych dat. Rozpocznij rozmowę, zadając dziewczynie pytanie na temat wydarzenia lub dzieląc się spostrzeżeniami. Jeśli odpowie, kontynuuj rozmowę. Jeśli nie wydaje się zainteresowana, przejdź do innej dziewczyny. Sprawdź kalendarz wydarzeń na Facebooku, aby dowiedzieć się, co dzieje się w Twojej okolicy.
– Dołącz do grup, które Cię interesują na facebook.com i weź w nich udział.
– Odwiedź lokalne serwisy informacyjne, aby dowiedzieć się o wydarzeniach w Twojej okolicy.
– Porozmawiaj ze znajomymi, aby dowiedzieć się, co robią.

Czynienie siebie atrakcyjnym dla dziewczyn

Noś ubrania, które sprawiają, że dobrze się czujesz. Przejrzyj swoją garderobę i wybierz ubrania, które najlepiej do Ciebie pasują. Spróbuj pokazać, kim jesteś, na przykład swoje zainteresowania lub osobowość. Pomoże ci to poczuć się pewnie, dzięki czemu możesz postawić swoją najlepszą stopę do przodu.
Nie martw się o swój typ ciała, ponieważ każdy jest atrakcyjny na swój sposób. Wybór ubrań, dzięki którym poczujesz się dobrze, pomoże Ci pochwalić się tym, co w tobie najlepsze.
Na przykład wybierz odzież, która dobrze do ciebie pasuje i jest w stylu, który ci się podoba. Może to być coś w rodzaju graficznych t-shirtów i dżinsów, zapinanych koszulek khakich lub skóry i dżinsu. Jeśli jesteś bardziej kobiecy, możesz wybrać pastele lub kwiatowe wzory, aby podkreślić swoją dziewczęcą stronę. To zależy od Ciebie.
Możesz pochwalić się swoimi zainteresowaniami, nosząc koszulki z ulubionymi zespołami lub koszulki sportowe z ulubionej drużyny.

Ćwicz dobrą higienę osobistą, aby stać się bardziej atrakcyjnym. Dbaj o siebie, ponieważ ludzie są wyłączeni z powodu złej higieny. Musisz myć się co najmniej raz dziennie, myć zęby dwa razy dziennie i używać produktów higieny osobistej, takich jak dezodorant. Dodatkowo upewnij się, że twoje ubrania są wyprane. Pomoże ci to wyglądać jak najlepiej i pokaże dziewczętom, że dbasz o siebie.
Nie musisz zanurzać się w wodzie kolońskiej ani dokonywać żadnych zmian, chyba że tego właśnie chcesz.

Rozwijaj swoje osobiste zainteresowania i hobby, abyś wyglądał dobrze. Spędzanie czasu na rzeczach, które lubisz robić, pomoże ci być szczęśliwszym człowiekiem i sprawi, że będziesz wyglądać bardziej atrakcyjnie. Zastanów się, co Cię interesuje, a następnie poszukaj sposobów, aby włączyć to w codzienne życie. Staraj się robić jedną rzecz każdego dnia, która pomaga odkrywać swoje zainteresowania. Następnie zmień swoje zainteresowania w hobby.
Na przykład naucz się grać na instrumencie, dołączyć do drużyny sportowej, zająć się malarstwem lub dołączyć do zespołu quizu w pubie.

Nawiązywanie połączenia

Zadawaj pytania, aby dowiedzieć się więcej o dziewczynie, która Cię interesuje. Opowiedz jej o sobie i okaż szczere zainteresowanie jej odpowiedzią. Kiwaj głową podczas rozmowy i zadawaj kolejne pytania, aby dowiedzieć się więcej. Dzięki temu dowiesz się, kim jesteś jako osoba.
Zadaj pytania typu: „Co lubisz robić dla zabawy?” „Jakie są Twoje cele na najbliższe 5 lat?” Lub „Jaka jest najśmieszniejsza rzecz, jaka Ci się przydarzyła?”

Porozmawiaj z dziewczynami o podobnych zainteresowaniach i celach. Skoncentruj swoją uwagę na dziewczynach, które wydają się być dla ciebie dobrym partnerem. Zastanów się nad swoimi celami, zainteresowaniami, hobby i osobowością. Nie musisz szukać osoby, która pod każdym względem jest dokładnie taka jak Ty, ale bardziej prawdopodobne jest, że zwrócisz uwagę dziewczyny, jeśli podzieli się z tobą czymś wspólnym.
Na przykład, oboje możecie grać na tym samym instrumencie lub obaj lubić lekkoatletykę.
Nie udawaj, że masz coś wspólnego z dziewczyną, aby zwrócić na siebie uwagę. Zwykle to się nie udaje, bo w końcu zrozumie, że kłamiesz.

Daj prawdziwe komplementy dziewczynom, które Cię interesują. To sprawi, że poczuje się dobrze i pokaże, że możesz być bardziej zainteresowany niż przyjaciółmi. Powiedz jej coś miłego o sobie i staraj się nie koncentrować na jej ciele. Daj tylko 1 komplement na raz, aby nie czuła się niekomfortowo.
Możesz powiedzieć: „Świetna odpowiedź z klasą”, „Twój występ był niesamowity!” Lub „Ta koszulka jest niesamowita”.

Zaproś ją

Podpowiedz, że chcesz się umówić na randkę, proponując wspólne działanie. To pokaże jej, że jesteś zainteresowany, bez konieczności bezpośredniego stwierdzania tego. Wspomnij o aktywności i zapytaj ją, czy jest zainteresowana. Jeśli powie „tak”, zasugeruj spotkanie. Jeśli nie jest zainteresowana, zasugeruj coś, co lubi. Jeśli nadal twierdzi, że nie jest zainteresowana, najlepiej przejść dalej.
Powiedzmy na przykład: „Zbliża się mecz o mistrzostwo i myślę o tym. Czy jesteś zainteresowana?

Bądź bezpośredni i poproś o randkę. Bycie bezpośrednim to najlepszy sposób na randkę, choć możesz zostać odrzucony. Powiedz dziewczynie, że chcesz się z nią umówić, a następnie zaproponuj randkę.
Powiedz: „Myślę, że mamy wiele wspólnego i chciałbym cię zabrać. Czy w piątek byłbyś wolny na kolację?

Spraw, by poczuła się wyjątkowo na randce, pokazując jej uwagę. Twoja randka jest szansą, aby wywrzeć na niej dobre wrażenie. Bądź dla niej miły i cały czas poświęcaj jej pełną uwagę. Oto kilka sposobów, aby pokazać jej, że ci zależy:
Trzymaj telefon z dala.
Zadaj jej wiele pytań.
Patrz jej w oczy podczas rozmowy.
Zapytaj ją, jak się ma.
Dawaj jej komplementy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *