Jak umówić się na randke? - darmowy poradnik radnkowy

Pewnie już wiesz, że nie ma jednego klucza do randek, ponieważ każda dziewczyna jest inna. To, co imponuje jednej dziewczynie, może odeprzeć kolejną, ale jest to tylko szansa, którą musisz zrobić, gdy trafisz na scenę randkową. Niezależnie od osobistych preferencji dziewczynki, istnieją pewne uniwersalne zasady datowania, które pomogą ci wylądować na tej drugiej randce, a może nawet na jednej trzeciej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak sprawić, by Twoje życie randkowe odniosło sukces.

Trzy kroki do umówienia się na randke

  • Zaufanie do projektu. Jedną z najbardziej atrakcyjnych cech kobiet jest namacalna pewność siebie. Dziewczyny będą cię interesować, jeśli wydaje ci się, że dużo się dzieje: jesteś zaangażowany w działania, masz przyjaciół, mówisz o swoich poglądach i masz długoterminowe cele.
    Zaufanie może wynikać z wielu miejsc. Nie musisz być gwiazdą koszykówki, aby przyciągnąć dziewczynę; po prostu zaangażuj się w coś, co pokazuje ci jak najlepiej. Jaką aktywność pozwala błyszczeć?
    Istnieje ogromna różnica między pewnością siebie a arogancją. Pewni ludzie są podziwiani przez innych za talent, ale także za ich wdzięk i pokorę. Jeśli jesteś pewny siebie, nie będziesz musiał się tym pochwalić.
  • Bądź szczery. Nie udawaj, że jesteś kimś, kim nie jesteś – dziewczęta będą w stanie to przejrzeć. Nie ma nic złego w czytaniu zespołu, który znasz, jak lubi dziewczyna, więc możesz o tym porozmawiać później, ale nie udawaj, że wiesz, jak grać na gitarze, chyba że jesteś gotów zagrać jej piosenkę w jednej chwili . Bądź prawdziwy i nie będziesz musiał kłamać.
  • Przedstaw się dobrze. Każda dziewczyna ma inne preferencje lub „typy”, ale nie przejmuj się zbytnio próbą noszenia wszystkich najnowszych trendów. Ubierz się odpowiednio do sytuacji – na przykład bez koszulek bez rękawów w barze martini – i nie przesadzaj z wodą kolońską. Jeśli pojawi się na przyjęciu ubrany w najlepsze i czuje się pewnie, będziesz zachowywać się w ten sposób – i jest duża szansa, że ​​dziewczyna, którą próbujesz zaimponować, zapomni, że ma nawet typ.
sex randki


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *