Jak poznąć ją lepiej?

Back to Wpisy
jak poznac ja lepiej

Jak poznąć ją lepiej?

Nie przejmuj się zbytnio wyglądem dziewczyny. Wszyscy lubią przyjmować komplementy, zwłaszcza gdy najwyraźniej robią wszystko, aby ubierać się i wyglądać dobrze, ale to nie powinno być głównym tematem rozmowy. Daj dziewczynie, z którą chcesz umówić się na randkę, by być kimś więcej niż śliczną sukienką i obcasami, które nosi.
W szczególności unikaj robienia seksualnych komentarzy na temat wyglądu dziewczyny, kiedy próbujesz się z nią umówić. Trzymaj się gustownych komentarzy na temat jej ubrań, włosów i uśmiechu.

jak poznac ja lepiej
jak poznać ją lepiej

Bądź szczerym rozmówcą. Unikaj podnieś linii, ponieważ nie brzmi szczerze. Kiedy rozmawiasz z dziewczyną, powiedz coś, co naprawdę masz na myśli. Kiedy odpowiada, nie tylko udawaj, że słuchasz, naprawdę słuchasz, i starasz się przenieść rozmowę w miejsce, które wydaje się „prawdziwe”.
Oczywiście rozmowa powinna być odpowiednia do ustawienia. Jeśli jesteś w hałaśliwym barze, dziewczyna, z którą rozmawiasz, może nie być w nastroju do rozmowy o przedmiotach osobistych lub filozoficznych. Mimo to powinno być możliwe wypowiedzenie czegoś znaczącego na temat muzyki, tłumu lub atmosfery tego wieczoru, która pokazuje jej, że cieszysz się chwilą z nią.

Pozwól jej się uspokoić. Kiedy właśnie spotkałeś dziewczynę i chcesz ją spytać o randkę, bardzo ważne jest, aby czuła się dobrze będąc z tobą. Ciesz się jej dziwactwami i wyjątkowymi cechami i staraj się nie osądzać.
Jeśli powiesz coś krytycznego, nawet w żartach, może zejść złą drogą i zbliżyć ją do siebie.
Zadawaj wiele pytań i dodawaj komentarze, które informują ją, że słuchasz i dbasz o to, co ona mówi.
Żartuj, aby wszystko było przyjemne, ale unikaj żartowania z dziewczyny, jej przyjaciół, rodziny i wszystkiego, co zraniło jej uczucia na początku gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Wpisy
error: Content is protected !!