Jak poznąć ją lepiej? - darmowy poradnik randkowy

Nie przejmuj się zbytnio wyglądem dziewczyny. Wszyscy lubią przyjmować komplementy, zwłaszcza gdy najwyraźniej robią wszystko, aby ubierać się i wyglądać dobrze, ale to nie powinno być głównym tematem rozmowy. Daj dziewczynie, z którą chcesz umówić się na randkę, by być kimś więcej niż śliczną sukienką i obcasami, które nosi.
W szczególności unikaj robienia seksualnych komentarzy na temat wyglądu dziewczyny, kiedy próbujesz się z nią umówić. Trzymaj się gustownych komentarzy na temat jej ubrań, włosów i uśmiechu.

jak poznac ja lepiej
jak poznać ją lepiej

Bądź szczerym rozmówcą. Unikaj podnieś linii, ponieważ nie brzmi szczerze. Kiedy rozmawiasz z dziewczyną, powiedz coś, co naprawdę masz na myśli. Kiedy odpowiada, nie tylko udawaj, że słuchasz, naprawdę słuchasz, i starasz się przenieść rozmowę w miejsce, które wydaje się „prawdziwe”.
Oczywiście rozmowa powinna być odpowiednia do ustawienia. Jeśli jesteś w hałaśliwym barze, dziewczyna, z którą rozmawiasz, może nie być w nastroju do rozmowy o przedmiotach osobistych lub filozoficznych. Mimo to powinno być możliwe wypowiedzenie czegoś znaczącego na temat muzyki, tłumu lub atmosfery tego wieczoru, która pokazuje jej, że cieszysz się chwilą z nią.

Pozwól jej się uspokoić. Kiedy właśnie spotkałeś dziewczynę i chcesz ją spytać o randkę, bardzo ważne jest, aby czuła się dobrze będąc z tobą. Ciesz się jej dziwactwami i wyjątkowymi cechami i staraj się nie osądzać.
Jeśli powiesz coś krytycznego, nawet w żartach, może zejść złą drogą i zbliżyć ją do siebie.
Zadawaj wiele pytań i dodawaj komentarze, które informują ją, że słuchasz i dbasz o to, co ona mówi.
Żartuj, aby wszystko było przyjemne, ale unikaj żartowania z dziewczyny, jej przyjaciół, rodziny i wszystkiego, co zraniło jej uczucia na początku gry.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *