Jak dobrze się prezentować? - darmowe porady randkowe.

Zaufanie do projektu. Jedną z najbardziej atrakcyjnych cech kobiet jest namacalna pewność siebie. Dziewczyny będą cię interesować, jeśli wydaje ci się, że dużo się dzieje: jesteś zaangażowany w działania, masz przyjaciół, mówisz o swoich poglądach i masz długoterminowe cele.
Zaufanie może wynikać z wielu miejsc. Nie musisz być gwiazdą koszykówki, aby przyciągnąć dziewczynę; po prostu zaangażuj się w coś, co pokazuje cię jak najlepiej. Jaką aktywność pozwala Ci błyszczeć?

jak dobrze sie prezntowac?
jak dobrze sie prezentować?

Bądź szczery

Bądź szczery. Nie udawaj, że jesteś kimś, kim nie jesteś – dziewczęta będą w stanie to przejrzeć. Nie ma nic złego w czytaniu zespołu, który znasz, jak lubi dziewczyna, więc możesz o tym porozmawiać później, ale nie udawaj, że wiesz, jak grać na gitarze, chyba że jesteś gotów zagrać jej piosenkę w jednej chwili . Bądź prawdziwy i nie będziesz musiał kłamać.

Dobrze się zaprezentuj

Przedstaw się dobrze. Każda dziewczyna ma inne preferencje lub „typy”, ale nie przejmuj się zbytnio próbą noszenia wszystkich najnowszych trendów. Ubierz się odpowiednio do sytuacji – na przykład bez koszulek bez rękawów w barze martini – i nie przesadzaj z wodą kolońską. Jeśli pojawi się na przyjęciu ubrany w najlepsze i czuje się pewnie, będziesz zachowywać się w ten sposób – i jest duża szansa, że ​​dziewczyna, którą próbujesz zaimponować, zapomni, że ma nawet typ.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *