7 zasad jak poderwać dziewczynę - portalrandkowy24.pl
jak poderwać dziewczynę

Jest wielu mężczyzn, którzy są dobrzy w podrywaniu dziewcząt, ale często nie są dobrzy w wyjaśnianiu, jak to robią. Ten przewodnik ma pomóc nawet najszczęśliwszemu (prostemu) facetowi zrozumieć niektóre podstawowe zasady gry randkowej i opracować podejście, które pomoże mu usłyszeć słowo „tak” częściej, gdy zaprosi dziewczynę po raz pierwszy.

1. Zacznij od przemyślenia pierwszej rzeczy, którą powiesz dziewczynie, na którą masz oko, zanim to powiesz. Nie musi to być nic szczególnie ekscytującego – tylko zaproszenie do rozmowy. Spróbuj powiedzieć o pogodzie jeśli jesteś na zewnątrz, lub o dekoracji, jeśli jesteś gdzieś w pomieszczeniu. Na przyjęciu przywołaj coś o przyjęciu lub zapytaj, jak poznała gospodarza lub gospodynię.

2. Zbuduj rozmowę. Jeśli twój podpowiedź wywołała zimną odpowiedź, masz dwie możliwości: poddaj się lub idź prosto do flirtu i miej nadzieję na najlepsze. Z drugiej strony, jeśli dziewczyna odpowiedziała ci ciepło, nadszedł czas, aby zabłysły twoje umiejętności konwersacyjne.
Rozmowa z kimś, kogo dopiero poznałeś, stanowi wyzwanie dla was obojga. Jeśli jej to ułatwisz, doceni to. Spróbuj zaoferować kilka opinii na temat czegoś nieistotnego, na przykład muzyki w tle. Zachowaj to uczciwie i zobacz, jak ona reaguje. Posłuchaj jej wypowiedzi i poproś ją o więcej szczegółów na temat jej opinii. Stawiając się na pierwszym miejscu, zapewniasz jej bezpieczeństwo, aby poszła w jego ślady i zgodziła się lub nie zgodziła z twoją opinią.
Staraj się nie zamieniać rozmowy w rozmowę, zadając takie pytania, jak: „Co robisz?” „Gdzie mieszkasz?” „Gdzie chodziłeś do szkoły?” W krótkich odstępach czasu. Zamiast tego zamień takie pytania w wypowiedzi (np. „Wyglądasz, jakbyś był z Rzymu” lub „Założę się, że jesteś planistą wydarzeń”). Wydajesz się odważniejszy i dajesz jej możliwość bardziej naturalnej reakcji, co pomoże jej się zrelaksować i cieszyć rozmową.

3. Użyj humoru. Humor jest uniwersalny, a znalezienie kogoś, kto doceni twoje osobiste poczucie humoru, to wspaniałe uczucie. Z drugiej strony, ktoś, kto pozwala, by twoje dowcipy upadły, prawdopodobnie nie jest tobą zainteresowany ani warty kontynuowania, co sprawia, że humor jest świetnym sposobem na przetestowanie wód bez nieporadnej szczerości.
Nawet jeśli uważasz, że twoje poczucie humoru jest zbyt szybkie, subtelne lub dziwne, aby większość ludzi mogło je docenić lub zrozumieć, uwolnij je podczas rozmowy. Jeśli dziewczyna, z którą rozmawiasz, jest zainteresowana, będzie trwać przy twoich dowcipach i śmiać się z nich, nawet jeśli inni nie.

4. Zachowaj subtelność komplementów. Cokolwiek uznasz za komplement, powinno pojawić się naturalnie. Kluczem do dobrej rozmowy jest rozmowa o rzeczach, które oboje czują się swobodnie w dyskusji. Gdy znajdziesz sposób, by przekazać jej komplement lub flirt, który nie przerywa rozmowy, idź na całość; w przeciwnym razie zachowaj swoje linie odbioru dla siebie.
Jedyne możliwe odpowiedzi, jakie kobieta może udzielić rażącemu komplementowi, to zgodzić się z tym (w takim przypadku wydaje się pełna siebie), nie zgodzić się (w tym przypadku wydaje się zawstydzona) lub rzucić komplement na ciebie, co jest na ogół mało prawdopodobne , szczególnie na początku rozmowy. Ważniejsze jest pokazanie, że jesteś fajnym towarzystwem, niż wyraźne stwierdzenie, że uważasz ją za atrakcyjną, co powinno już być oczywiste z faktu, że przyszedłeś i zacząłeś na niej grać.

5. Pokaż swój charakter. Dziewczyny lubią faceta, który jest bezpieczny i wygodny we własnej skórze. Nigdy nie wahaj się szczerze odpowiadać na pytania o sobie. Większość dziewcząt woli faceta, który buduje roboty w swojej piwnicy i ma na sobie tę minę z uśmiechem na twarzy faceta, który się wstydzi lub zawstydza.
Nie bój się łagodnej krytyki (zadawanie ich w formie pytań, jak w „ale czy to nie jest głupie?” To dobry sposób, aby to zrobić) lub delikatnych żartów na jej koszt, o ile tylko nie róbcie wielu. Dziewczyny doceniają to, gdy facet wydaje się zainteresowany, ale nie oszołomiony, ponieważ oznacza to, że mniej prawdopodobne jest, że zbyt szybko przywiąże się i sprawi, że będzie to dla nich niewygodne. Z drugiej strony ktoś, kto ciągle żartuje sobie na swój koszt, będzie po prostu wydawał się niegrzeczny i dziecinny.

6. Poproś o jej numer. Kiedy nadejdzie czas, aby zakończyć rozmowę, odetnij wszystko na wysokim poziomie i poproś o jej numer. Powiedz, że dobrze się bawisz, ale nadszedł czas, abyś wrócił do domu / wyszedł do pracy / cokolwiek planowałeś robić dalej. Jeśli powie, że nie chce ci dać swojego numeru, bądź łaskawy i życz jej miłej reszty dnia. Jeśli dostaniesz jej numer, zadzwoń w ciągu jednego lub dwóch dni i dowiedz się, jak zaplanować termin na weekend.

7. Przygotuj się na pierwszą randkę.

jak poderwać dziewczynę

Najlepsze pierwsze randki to te, które nie wymagają wiele milczenia razem. Unikaj koncertów i filmów. Zamiast tego zasugeruj coś, co da oboje miejsce na rozmowę i które nie kosztuje dużo pieniędzy. Miej przed sobą pomysł i kilka zastępców; większość kobiet woli, gdy mężczyzna decyduje się na randkę.
Jeśli zgadujesz coś niezwykłego, co Twoim zdaniem doceni, na przykład wynajem łodzi wiosłowej, zasugeruj to; w przeciwnym razie trzymaj się gdzieś na lunch, kawę lub napoje. Wszystkie te opcje dają wiele możliwości nieprzerwanej rozmowy i (jeśli masz szczęście) pierwszego pocałunku.
Zaproponuj płatność za pierwszą randkę, ale nie nalegaj. Niektóre kobiety uważają, że mężczyzna powinien płacić za każdą datę obrażającą, i wolą dzielić z tobą koszty lub płacić po swojemu. Niezależnie od tego, jaka jest twoja randka, idź z nią.
Daj jej trochę miejsca. To pierwsza randka, a nie umowa małżeńska. Po ustaleniu czasu i miejsca nie dzwoń do niej, dopóki nie nadejdzie czas na spotkanie. Będziesz wtedy miał dużo czasu na rozmowę.
Jeśli zadzwoni i poprosi o zmianę terminu, daj jej wątpliwość – w końcu jeśli chciałaby cię odrzucić, mogłaby to zrobić już wcześniej. Bądź cierpliwy i elastyczny.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *